Drodzy Przyjaciele i Dobroczyńcy naszego klasztoru!

Chcemy podzielić się z Wami naszą radością i serdecznie podziękować. Dzięki Waszej pomocy mamy nową bramę! Już w pierwszej połowie listopada zakończyły się prace związane z poszerzeniem muru przy bramie wjazdowej na teren klasztoru. Fundamenty zostały wzmocnione, ceglane filary przy bramie na nowo postawione, wjazd poszerzony. Dość długo czekałyśmy na zrobienie i zamontowanie bramy, ale w końcu jest! Większa od poprzedniej, ozdobiona charakterystycznymi herbami Karmelu. Otwierana na pilota bardzo ułatwia nam funkcjonowanie.

Za jakiś czas rozpoczniemy prace przy wymianie drugiej bramy, prowadzącej bezpośrednio na teren klauzury. Teraz bardzo dziękujemy Wam za wszelką pomoc. Bez niej realizacja tego zamierzenia nie byłaby możliwa! Dotychczasowe prace wyniosły 89.000 zł. Jednak z zebranych pieniędzy wydałyśmy 59.000, dzięki częściowemu pokryciu kosztów przy rekonstrukcji muru przez Społeczny Komitet Odnowy Zabytków Krakowa. Brama kosztowała 12.100, elektryka 5.400, monitoring 10.000, rekonstrukcja muru 61.500 – z czego nasz wkład wyniósł 31.500.

Bardzo Wam dziękujemy za bezinteresowną chęć pomocy i dzielenia się. Wiemy, że sami często żyjecie skromnie, zmagając się z życiowymi trudnościami. Pamiętamy o Was w modlitwie. Razem troszczymy się o to miejsce szczególnej Bożej obecności. Materialnie i duchowo. Trwając w Paschalnej radości życzymy, by Zmartwychwstały Jezus napełnił Was nadzieją i pokojem.